1. novembra 2018 o 11:46
#1992
Anonym
Rovesnický:
Ahoj Mirka, chápem tvoje obavy ale podľa mňa by si ho mala spoznať kúsok
viac, zistiť vaše spoločné záujmy, a či by vám to spolu aj povahovo
sedelo. Ak už sa lepšie spoznáte a budete si rozumieť, tak mu to kľudne
povedz. Myslím si, že tvoje pocity pochopí. Držím ti palce.
