12. novembra 2018 o 19:23
#2000
Anonym
Maja, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, Silvia. Áno, existujú štátni psychiatri,u ktorých za
vyšetrenie neplatíš. Avšak ak nemáš 18 rokov, nemôžu ťa vyšetriť bez
súhlasu zákonného zástupcu alebo ho následne musia informovať. Ak
hľadáš psychiatra, asi riešiš niečo naozaj vážne. Ak sa to dá,
porozprávaj sa o tom s rodičmi a povedz im, čo sa deje. Môžeš napísať
aj na náš chat a môžme sa viac porozprávať o tom, čo ťa trápi a
pokúsime sa nájsť nejaké riešenia. Držím palce. Maja
