#2000

Anonym

    Maja, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, Silvia. Áno, existujú štátni psychiatri,u kto­rých za
    vyšetrenie neplatíš. Avšak ak nemáš 18 rokov, nemôžu ťa vyšetriť bez
    súhlasu zákonného zástupcu alebo ho následne musia informovať. Ak
    hľadáš psychiatra, asi riešiš niečo naozaj vážne. Ak sa to dá,
    porozprávaj sa o tom s rodičmi a povedz im, čo sa deje. Môžeš napísať
    aj na náš chat a môžme sa viac porozprávať o tom, čo ťa trápi a
    pokúsime sa nájsť nejaké riešenia. Držím palce. Maja