3. decembra 2018 o 16:12
#2017
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Romanka, skús sa opýtať niekoho, kto s tým ma skúsenosť (či už
to je mamka alebo nejaká staršia kamarátka). Je to prirodzená vec a pri
rozhovore s niekym iným sa nemusíš cítiť nepríjemne. Lekár je
profesionál a pre tvoje zdravie je vyšetrenie dôležité. Určite sa neboj,
zvládneš to.
