#2017

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Romanka, skús sa opýtať niekoho, kto s tým ma skúsenosť (či už
    to je mamka alebo nejaká staršia kamarátka). Je to prirodzená vec a pri
    rozhovore s niekym iným sa nemusíš cítiť nepríjemne. Lekár je
    profesionál a pre tvoje zdravie je vyšetrenie dôležité. Určite sa neboj,
    zvládneš to.