#2024

Anonym

    Tea:

    Viem ako sa cítiš. Ja som toto zažívala na gympli (teda aspoň som si to
    myslela). Nakoniec vysvitlo, že len nemali čas a teraz sa opäť normálne
    rozprávame. Možno postačí ak sa ich spýtaš. 🙂 Snáď som pomohla. 🙂