15. apríla 2019 o 19:13
#2101
Anonym
Sisa,rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Kika, keďže neviem presne o akého tretiaka sa jedná,tak ti poradím
takto. Keď je to tretiak zo strednej školy,tak je dosť možné,že sa chce
s tebou baviť,kamarátiť, len tam treba dať už veľký pozor. Či už ide
o vekový rozdiel,školu – predsa len zachvíľu končí strednú.A keď sa
to týka tretiaka zo základnej školy,tak si z toho nič nerob. Mladší
rovesníci sa radi kamarátia a väčšinou sú platonicky zaľúbený. Ale
napriek tomu môžeš mu to opatrne vysvetliť ako to je a navrhnúť
kamarátstvo,lebo by mu to mohlo ublížiť. Dúfam,že sa všetko vyrieši a
držím palce
