#2101

Anonym

    Sisa,rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Kika, keďže neviem presne o akého tretiaka sa jedná,tak ti poradím
    takto. Keď je to tretiak zo strednej školy,tak je dosť možné,že sa chce
    s tebou baviť,kamarátiť, len tam treba dať už veľký pozor. Či už ide
    o vekový rozdiel,školu – predsa len zachvíľu končí strednú.A keď sa
    to týka tretiaka zo základnej školy,tak si z toho nič nerob. Mladší
    rovesníci sa radi kamarátia a väčšinou sú platonicky zaľúbený. Ale
    napriek tomu môžeš mu to opatrne vysvetliť ako to je a navrhnúť
    kamarátstvo,lebo by mu to mohlo ublížiť. Dúfam,že sa všetko vyrieši a
    držím palce