#2183

Anonym

    Rovesnícka poradkyňa, Maja:

    Ahoj, Emi. Napíš nám na náš chat a tam sa môžme o tejto téme
    porozprávať. Ale ako napísal aj Sam, anorexia je CHOROBA a neznamená to
    spôsob, ako vyzerať dobre. Je to psychické ochorenie, ktoré je veľmi
    vážne a preto je nebezpečné brať to na ľahkú váhu. Napíš nám a
    môžeme sa porozprávať o tom, čo to znamená trpieť anorexiou, o jej
    rizikách a aj o spôsoboch, ako byť spokojná sama so sebou a mať sa
    rada. Maja