17. júna 2019 o 22:08
#2183
Anonym
Rovesnícka poradkyňa, Maja:
Ahoj, Emi. Napíš nám na náš chat a tam sa môžme o tejto téme
porozprávať. Ale ako napísal aj Sam, anorexia je CHOROBA a neznamená to
spôsob, ako vyzerať dobre. Je to psychické ochorenie, ktoré je veľmi
vážne a preto je nebezpečné brať to na ľahkú váhu. Napíš nám a
môžeme sa porozprávať o tom, čo to znamená trpieť anorexiou, o jej
rizikách a aj o spôsoboch, ako byť spokojná sama so sebou a mať sa
rada. Maja
