#2204

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, je úplne v poriadku mať občas taký pocit, hlavne na konci roka,
    keď z nás už opadne všetok stres a povinnosti a človek sa cíti akoby
    „prázdny“. Na živote je toho však toľko krásneho – láska,
    priateľstvo, spomienky na prežité chvíle, no zároveň aj bolesť. Aj keď
    si teraz prechádzaš niečím ťažším, neboj sa, raz sa všetko opäť
    zvrtne lepším smerom, pretože taký život jednoducho je. Ak ho ukončíme,
    len prenesieme tú bolesť na iných ľudí, nikdy skutočne nezmizne a navyše
    zničíme všetky krásne spomienky, ktoré na nás ešte čakajú. Držím ti
    palce, ale určite nám napíš aj do chatu na Linku, ak by tieto pocity
    prevládali.