19. októbra 2019 o 11:24
#2239
Anonym
Mari:
Ahoj Jula, úplne rozumiem, že na začiatku školského roka môže byť
všetkých povinností naozaj priveľa. Ak je to ale pocit, ktorý máš len
krátko, skúsila by som sa najprv spýtať spolužiakov alebo učiteľov, či
by ti napríklad s učivom, ktorému nerozumieš, vedeli pomôcť, alebo by som
si zaviedla diár, v ktorom by som mala lepší prehľad školských
povinností a dôležitých termínov, čo by ti pomohlo stíhať všetko
načas. Ak ale tento pocit v tebe pretrváva dlhšie, porozprávala by som sa
o tom najprv s osobou, ktorej dôveruješ (kamaráti, rodičia, prípadne
výchovná poradkyňa) a až tak sa rozhodla pre zmenu školy. Držím
ti palce.
