#2280

Anonym

    Viki, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, Anonym. Vidím, že ťa to všetko trápi, určite to nieje
    jednoduché. Neviem z akého presného dôvodu si v strese ale určite sa
    snaž sa ukľudňovať ked si v strese, nemysli na to, rob niečo čo ťa
    baví. Návaly úzkosti sú tiež ťažká vec a treba sa o tom všetkom
    s niekym porozprávať. Povedz to niekomu blízkemu, kamarátom, výchovnej
    poradkyni. Keď sa z teba otec vysmieva a tebe sa to nepáči porozprávaj sa
    s ním. Povedz mu že ti to nepríde pekné a povedz mu čo ti ešte vadí.
    Všetko môže ale trvať nejaký čas. Neviem ti garantovať že to bude hneď.
    Cesta časom je náročná ale nakoniec verím, že príde dobrý výsledok. Ak
    by aj tieto problémy pretrvávali a boli by ešte horšie, skús vyhľadať
    odbornú pomoc alebo napíš na náš chat, ktorý funguje každý pracovný
    deň od 14tej do 19tej. Držíme ti palce a veríme, že všetko
    bude dobré.