#2282

Anonym

    Bianka – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Anežka, vidím, že si zo situácie, ktorú prežívaš, nešťastná.
    Sme však radi, že si nám napísala, lebo to nie je vždy ľahké. Ako písala
    Anetka, skús sa o svojej situácii porozpravať s nieky starším, komu
    dôveruješ. Ak chceš môžeš napísať na chat, kde sa o tvojej situácii a
    pocitoch môžete porozprávať. Držím ti palce, aby všetko
    dopado dobre.