4. novembra 2019 o 19:37
#2282
Anonym
Bianka – rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Anežka, vidím, že si zo situácie, ktorú prežívaš, nešťastná.
Sme však radi, že si nám napísala, lebo to nie je vždy ľahké. Ako písala
Anetka, skús sa o svojej situácii porozpravať s nieky starším, komu
dôveruješ. Ak chceš môžeš napísať na chat, kde sa o tvojej situácii a
pocitoch môžete porozprávať. Držím ti palce, aby všetko
dopado dobre.
