#2331

Anonym

    Morticia:

    Ahoj neznámy človek, chcem sa spýtať aj keď je to starý príspevok
    možno odpíšeš, či máš stále tieto stavy a keď ne ako si to riešila. Ja
    zase tých kamarátov/tky nemám komu sa zdôveriť a je mi hrozné a stav sa mi
    len zhoršuje. Nikto z rodiny má nechápe a cítim prázdnotu. Tiež čakám
    len na večer aby som mohla to vyspať lebo len v spánku sa človek
    netrápi…