1. októbra 2022 o 17:12
#2331
Anonym
Morticia:
Ahoj neznámy človek, chcem sa spýtať aj keď je to starý príspevok
možno odpíšeš, či máš stále tieto stavy a keď ne ako si to riešila. Ja
zase tých kamarátov/tky nemám komu sa zdôveriť a je mi hrozné a stav sa mi
len zhoršuje. Nikto z rodiny má nechápe a cítim prázdnotu. Tiež čakám
len na večer aby som mohla to vyspať lebo len v spánku sa človek
netrápi…
