14. januára 2020 o 9:47
#2383
Anonym
Bianka – rovesnícka poradkyňa:
Ahoj XDXD, tvoja situácia ma mrzí. Súhlasím s tvojím tvrdením, že
nemusíš byť čistý jednotkár aby si niečo dosiahol. Možno tvoj problém
môže súvisieť aj s blížiacim sa koncom prvého polroka. Je toho možno
viac, čo sa učenia týka a preto máš nechuť k učeniu. Sama mám podobnú
situáciu jednoducho mám pocit , že nemám žiadnu motiváciu a podobne ako ty
neobsedím dlho pri učení lebo sa neviem sústrediť.Preto ak cítim , že už
sa neviem sústrediť a myslím na kadečo iné ,tak si jednoducho urobím
niekoľko minútovú pauzu, otvorím si okno alebo sa idem prejsť. Možno by ti
pomohlo vyskúšať sa učiť s nejakou kamarátkou alebo kamarátom alebo
možno sa učiť nejakou zábavnou hravou formou. Držím palce
