#2383

Anonym

    Bianka – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj XDXD, tvoja situácia ma mrzí. Súhlasím s tvojím tvrdením, že
    nemusíš byť čistý jednotkár aby si niečo dosiahol. Možno tvoj problém
    môže súvisieť aj s blížiacim sa koncom prvého polroka. Je toho možno
    viac, čo sa učenia týka a preto máš nechuť k učeniu. Sama mám podobnú
    situáciu jednoducho mám pocit , že nemám žiadnu motiváciu a podobne ako ty
    neobsedím dlho pri učení lebo sa neviem sústrediť.Preto ak cítim , že už
    sa neviem sústrediť a myslím na kadečo iné ,tak si jednoducho urobím
    niekoľko minútovú pauzu, otvorím si okno alebo sa idem prejsť. Možno by ti
    pomohlo vyskúšať sa učiť s nejakou kamarátkou alebo kamarátom alebo
    možno sa učiť nejakou zábavnou hravou formou. Držím palce