16. januára 2020 o 14:36
#2396
Anonym
Viki a Lea – Rovesnícke poradkyne:
Ahoj Sabina, chápeme tvoje obavy, je to úplne v poriadku, nemáš sa čoho
báť, je to úplne bežné vyšetrenie. Čo sa týka výberu medzi mužom a
ženou, tak je to na tebe a tvojom rozhodnuti, že pri kom sa budeš cítiť
komfortnejšie. Sestričky a lekár/ka ti všetko podrobne vysvetlia. Držíme
Ti palce, určite to zvládneš.
