#2396

Anonym

    Viki a Lea – Rovesnícke poradkyne:

    Ahoj Sabina, chápeme tvoje obavy, je to úplne v poriadku, nemáš sa čoho
    báť, je to úplne bežné vyšetrenie. Čo sa týka výberu medzi mužom a
    ženou, tak je to na tebe a tvojom rozhodnuti, že pri kom sa budeš cítiť
    komfortnejšie. Sestričky a lekár/ka ti všetko podrobne vysvetlia. Držíme
    Ti palce, určite to zvládneš.