#2417

Anonym

    ALI29:

    Ahoj aj mne sa to už stalo, nemusíš sa báť. Popros kamarátku alebo
    kľudne aj priateľa, kúpte v drogérii tehotenský test (odporúčam niekde
    kde ťa nepoznajú) a sprav si ho. Nič za to nedáš ide hlavne o teba.
    Nevšímaj si ľudí ktorí sa na teba budú pozerať, je to bežná vec. Ak by
    sa aj objavili dve čiarky, no tak čo bude to zmena, ale pekná. Rodičia ťa
    určite ľúbia a budú ťa ľúbiť aj potom, si predsa ich. 🙂