#2422

Anonym

    Linka Detskej Dôvery:

    Ahoj, ALI29. Ďakujeme, že si sa nám rozhodla zdôveriť s tým, čo
    prežívaš. Určite to nebolo ľahké takto napísať. To, čo sa u Teba deje
    je asi vážnejšie ako si myslíš a nemala by si nato ostávať sama. Chápem,
    že v ťažkých chvíľach sa ubližovanie si zdá ako najlepší spôsob, ale
    ver mi, že sú aj iné možnosti. Začni tým, že o tom povieš svojim
    rodičom. Nemaj strach z ich reakcie. To, čo potrebuješ, je dôležitejšie a
    vyžaduje si aj psychologickú pomoc. Môžeš napísať aj na náš chat či
    mail a spolu môžeme hovoriť o viacerých alternatívach. Ty stojíš zato,
    aby si žila krajší život. Držím Ti palce. LDD