21. januára 2020 o 8:25
#2422
Anonym
Linka Detskej Dôvery:
Ahoj, ALI29. Ďakujeme, že si sa nám rozhodla zdôveriť s tým, čo
prežívaš. Určite to nebolo ľahké takto napísať. To, čo sa u Teba deje
je asi vážnejšie ako si myslíš a nemala by si nato ostávať sama. Chápem,
že v ťažkých chvíľach sa ubližovanie si zdá ako najlepší spôsob, ale
ver mi, že sú aj iné možnosti. Začni tým, že o tom povieš svojim
rodičom. Nemaj strach z ich reakcie. To, čo potrebuješ, je dôležitejšie a
vyžaduje si aj psychologickú pomoc. Môžeš napísať aj na náš chat či
mail a spolu môžeme hovoriť o viacerých alternatívach. Ty stojíš zato,
aby si žila krajší život. Držím Ti palce. LDD
