#2428

Anonym

    Majka, rovesnícky poradca:

    Ahoj, Toto obdobie v tvojom živote musí byť naozaj ťažké, každý si
    niečím takým prešiel. Ale musíš v sebe nájsť silu a neriešiť veci
    tak, že si budeš ubližovať. Ak zmeníš prístup k istých veciam, tak
    určite sa dostaví zmena. Možno sú len smutní z toho, že si ubližuješ a
    preto opätovne takto reagujú. Určite Ťa majú veľmi radi, len najprv
    musíš nájsť samu seba a zamerať sa na pozitívne veci a na to, čo by Ťa
    napĺňalo a venovať sa tomu. 🙂 držíme Ti palce, určite to zvládneš a ak
    to nepomôže, kľudne sa na nás môžeš obrátiť a radi sa s tebou
    porozprávame a spoločne nájdeme riešenie.