20. januára 2020 o 20:12
#2428
Anonym
Majka, rovesnícky poradca:
Ahoj, Toto obdobie v tvojom živote musí byť naozaj ťažké, každý si
niečím takým prešiel. Ale musíš v sebe nájsť silu a neriešiť veci
tak, že si budeš ubližovať. Ak zmeníš prístup k istých veciam, tak
určite sa dostaví zmena. Možno sú len smutní z toho, že si ubližuješ a
preto opätovne takto reagujú. Určite Ťa majú veľmi radi, len najprv
musíš nájsť samu seba a zamerať sa na pozitívne veci a na to, čo by Ťa
napĺňalo a venovať sa tomu. 🙂 držíme Ti palce, určite to zvládneš a ak
to nepomôže, kľudne sa na nás môžeš obrátiť a radi sa s tebou
porozprávame a spoločne nájdeme riešenie.
