Neznámy poradca:
Ahoj, len hlavne sa ničoho neboj a nebuď v strese lebo môže to zapôsobiť na dieťa. Neboj všetko zvládneš poznám jedno dievča ktorá mala 15 a porodila bábo. Držím palce ?