7. februára 2020 o 10:13
#2511
Anonym
Vanesa:
Ahoj Soňa, chápem tvoju situáciu prešla som si niečím podobným pred
mesiacom. Stále máš pred sebou dva pokusy takže to určite nevzdávaj. Aby
ti bolo lepšie mohla by si sa skúsiť porozprávať s rodičmi o tom a
kedže sú ti najbližší tak by ti pomohli vyrovnať sa so situáciou a
dostať sa do pohody. A povzbudiť ťa do dalšieho pokusu. Budem ti držať
palce pri dalšom pokuse, určite si to ešte zopakuj a preskúšaj si jazdy a
kuželky. Určite sa nemáš čoho báť a prajem ti veľa šťastia.
