#2512

Anonym

    Samuel, rovesnícky poradca:

    Ahoj Soňa, je mi ľúto, že ti to nevyšlo. Skús im to povedať narovinu,
    verím, že priatelia to pochopia a nebudú si z toho robiť srandu, im už
    tiež určite nevyšlo veľa skúšok. Rodičia určite vedia, že máš ešte
    2 pokusy zadarmo takže ich to po finančnej stránke snáď nebude veľmi
    trápiť. Určite ti pomôže si priebežne opakovať teóriu a čo sa týka
    jazdy, snaž sa na to veľmi nemyslieť, venuj sa niečomu čo ťa baví a čo
    ti pomôže zbaviť sa stresu. Veľa šťastia Soňa. Ahoj Soňa, je mi ľúto,
    že ti to nevyšlo. Skús im to povedať narovinu, verím, že priatelia to
    pochopia a nebudú si z toho robiť srandu, im už tiež určite nevyšlo veľa
    skúšok. Rodičia určite vedia, že máš ešte 2 pokusy zadarmo takže ich
    to po finančnej stránke snáď nebude veľmi trápiť. Ak si vo veľmi veľkom
    strese, venuj sa tomu čo máš rada aby si prešla na iné myšlienky. Veľa
    šťastia Soňa.