#2515

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Inga, vidím, že si v situácii, keď sa asi nevieš rozhodnúť,
    ktorá možnosť je správna. Musíš pochopiť svoju kamarátku, že sa o teba
    bojí. Nikdy predsa nevieme, že kto sa v skutočnosti skrýva za obrazovkou a
    nie je vždy bezpečné stretnúť sa s ľuďmi, ktorých nepoznáme. Avšak
    nemusíš byť smutná. Môžeš poprosiť svoju kamarátku, že či by nešla
    s tebou a nebude sa o teba báť. V dvojici ste vo väčšom bezpečí.
    Taktiež sa stretnite na nejakom verejnom mieste, kde je veľa ľudí. Ak obidve
    uvidíte, že je to bezpečné, tak sa potom neskôr môžete stretnúť aj
    sami. Veľa šťastia.