#2525

Anonym

    Tomáš:

    Ahoj Barborka. Je dobre, že si sa zastala svojej kamarátky ale po morálnej
    stránke je zrejme prečo ťa hryzie svedomie. Mojou radou pre teba by bolo sa
    s ňou porozprávať o dôvode nechodenia do školy a skúsiť jej vysvetliť
    negatívny následok. Držim ti palce vo vyriešení tvojho problému.