7. februára 2020 o 11:05
#2525
Anonym
Tomáš:
Ahoj Barborka. Je dobre, že si sa zastala svojej kamarátky ale po morálnej
stránke je zrejme prečo ťa hryzie svedomie. Mojou radou pre teba by bolo sa
s ňou porozprávať o dôvode nechodenia do školy a skúsiť jej vysvetliť
negatívny následok. Držim ti palce vo vyriešení tvojho problému.
