26. februára 2020 o 18:21
#2563
Anonym
Viktória-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj. Je mi naozaj ľúto čo prežívaš. Skúsila si sa o tom s tvojou
kamarátkou porozprávať? Skús jej vyjadriť svoje pocity a vysvetliť čo
prežívaš. Ak jej na vašom priateľstve záleží rovnako ako tebe, tak to
pochopí a možno sa niečo zmení. Myslím si, že ak sa s ňou o tom
porozprávaš, tak za to nič nedáš. Držím ti palce
