#2563

Anonym

    Viktória-rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj. Je mi naozaj ľúto čo prežívaš. Skúsila si sa o tom s tvojou
    kamarátkou porozprávať? Skús jej vyjadriť svoje pocity a vysvetliť čo
    prežívaš. Ak jej na vašom priateľstve záleží rovnako ako tebe, tak to
    pochopí a možno sa niečo zmení. Myslím si, že ak sa s ňou o tom
    porozprávaš, tak za to nič nedáš. Držím ti palce