#2570

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Peter, chápem tvoje obavy. Maturita je niečo čoho sa aj ja veľmi
    obávam. Je skvelé, že sa na testy pripravuješ. Každý je iný, každému
    ide niečo iné. Ak by sa ti aj náhodou nepodarilo zvládnuť slovenčinu a
    matematiku tak dobre ako angličtinu, tak nezúfaj, život ide ďalej. Myslím,
    že by sme sa nemali trápiť vecami, ktoré prídu, lebo si spôsobujeme
    zbytočný stres, ktorý neovplyvníme. Ak sa svedomito pripravuješ, tak už
    môžeš len čakať, že ako ti sadnú otázky. Verím, že to zvládneš a
    budem ti držať silno prsty.