28. februára 2020 o 18:02
#2570
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Peter, chápem tvoje obavy. Maturita je niečo čoho sa aj ja veľmi
obávam. Je skvelé, že sa na testy pripravuješ. Každý je iný, každému
ide niečo iné. Ak by sa ti aj náhodou nepodarilo zvládnuť slovenčinu a
matematiku tak dobre ako angličtinu, tak nezúfaj, život ide ďalej. Myslím,
že by sme sa nemali trápiť vecami, ktoré prídu, lebo si spôsobujeme
zbytočný stres, ktorý neovplyvníme. Ak sa svedomito pripravuješ, tak už
môžeš len čakať, že ako ti sadnú otázky. Verím, že to zvládneš a
budem ti držať silno prsty.
