#2591

Anonym

    Katka:

    No my chodíme ku dedkovi iba preto aby sme popratali dom atď. A niekedy
    chodí aj teta ku dedkovi pretože býva blízko neho a aj ju fyzicky napáda
    môj strýko a musela zavolať políciu takže v trestnom registry nie je
    čistý čiže keby sme ešte raz zavolali naňho políciu, nedopadlo by to
    dobre, no ak si chceme zachrániť život (v tomto prípade vážne život) tak
    asi budeme musieť.