8. marca 2020 o 11:04
#2591
Anonym
Katka:
No my chodíme ku dedkovi iba preto aby sme popratali dom atď. A niekedy
chodí aj teta ku dedkovi pretože býva blízko neho a aj ju fyzicky napáda
môj strýko a musela zavolať políciu takže v trestnom registry nie je
čistý čiže keby sme ešte raz zavolali naňho políciu, nedopadlo by to
dobre, no ak si chceme zachrániť život (v tomto prípade vážne život) tak
asi budeme musieť.
