#2602

Anonym

    Nika:

    Ahoj Vanes. Je mi ľúto, že si takéto veci zažila. Ak sa s tebou doteraz
    v škole nikto nechce baviť, môžeš si skúsiť hľadať kamarátov a
    kamarátky mimo školy, napr. na rôznych krúžkoch a podobne. Neviem, aká je
    situácia momentálne u teba doma a aký máš vzťah s rodičmi, no napadá
    mi, že ak máš aspoň s jedným z rodičov dobrý vzťah, mohla by si sa mu
    zdôveriť so svojimi pocitmi, keď sa cítiš sklamaná, smutná, nahnevaná a
    podobne. Hlavne sa nevzdávaj. Pôsobíš na mňa ako silné dievča. Držím ti
    prsty a prajem ti veľa síl.