18. marca 2020 o 17:23
#2602
Anonym
Nika:
Ahoj Vanes. Je mi ľúto, že si takéto veci zažila. Ak sa s tebou doteraz
v škole nikto nechce baviť, môžeš si skúsiť hľadať kamarátov a
kamarátky mimo školy, napr. na rôznych krúžkoch a podobne. Neviem, aká je
situácia momentálne u teba doma a aký máš vzťah s rodičmi, no napadá
mi, že ak máš aspoň s jedným z rodičov dobrý vzťah, mohla by si sa mu
zdôveriť so svojimi pocitmi, keď sa cítiš sklamaná, smutná, nahnevaná a
podobne. Hlavne sa nevzdávaj. Pôsobíš na mňa ako silné dievča. Držím ti
prsty a prajem ti veľa síl.
