30. apríla 2020 o 19:42
#2604
Anonym
Michal:
Ahoj Stellan. Som Michal a mám úplne rovnaký problém. Teda mal som.
Začal som ale počúvať Billie Eilish a tá mi veľmi pomohla. Viem že to
vyznie smiešne ale skús si aj ty vypočuť nejaké interviews s ňou. Aj ona
mala problémy a pozri kde je teraz. Nechcem byť trápny a tak ale skúste to.
Mne to veľmi pomohlo. Ubližoval som si, ale po tých interviews už nechcem
robiť nič. Život je pekný len treba nájsť správnych ľudí.
