24. marca 2020 o 21:21
#2629
Anonym
Stellan:
Ahoj Andrej. Tiež som šiel na gymnázium. Zobrali ma na základe výsledkov
monitora. Medzi mojich spolužiakov sa ale dostali aj veľmi slabí žiaci, a to
len preto, že celý monitor odpísali od spolužiakov a mali 100%. Prijímačky
môžu byť v tomto smere výhoda, lebo každý má rovnakú štartovaciu
čiaru. Budú tam desiatky ďalších ľudí, ktorí si takisto neveria.
Určite si tam prihlášku podaj, stojí to za to vyskúšať to. Je
pravdepodobné, že to zvládneš. Ak je v tvojom meste aj iné gymnázium, tak
si podaj prihlášku aj tam, aby si mal poistku. Držím ti palce.
