#2633

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ak by sa sa najďalej cítil sám, skús sa prejsť do prírody prejsť na
    iné myšlienky. Zjavne ti chýba nejaká laska, pochopenie. Možno by ti
    pomohlo, keby si začal chodiť s nejakou babou ktorá by ťa vedela pochopiť
    a pomôcť ti v ťažkej situácii. Verím že by si sa cítil lepšie aj ty
    pretože tí vstúpi nová osoba do života a určite s ňou zazijes pekné
    chvíle 🙂