4. apríla 2020 o 15:46
#2633
Anonym
Neznámy poradca:
Ak by sa sa najďalej cítil sám, skús sa prejsť do prírody prejsť na
iné myšlienky. Zjavne ti chýba nejaká laska, pochopenie. Možno by ti
pomohlo, keby si začal chodiť s nejakou babou ktorá by ťa vedela pochopiť
a pomôcť ti v ťažkej situácii. Verím že by si sa cítil lepšie aj ty
pretože tí vstúpi nová osoba do života a určite s ňou zazijes pekné
chvíle 🙂
