#2640

Anonym

    Stellan:

    Vy ma posielate za odborníkom a odborník ma pošle hľadať späť na
    internet. Škoda že neexistujú aj poradne pre „dospelých“. Tak čo mám
    robiť? Myslíte si, že na sociálnych sieťach sa niekto bude kamarátiť so
    slabším a neúspešným človekom. Súčasná spoločnosť mám voči týmto
    ľuďom predsudky a averziu. Áno, skúšal som to veľakrát a takisto ma moji
    rovesníci poslali preč, hľadať inde.