29. marca 2020 o 0:23
#2640
Anonym
Stellan:
Vy ma posielate za odborníkom a odborník ma pošle hľadať späť na
internet. Škoda že neexistujú aj poradne pre „dospelých“. Tak čo mám
robiť? Myslíte si, že na sociálnych sieťach sa niekto bude kamarátiť so
slabším a neúspešným človekom. Súčasná spoločnosť mám voči týmto
ľuďom predsudky a averziu. Áno, skúšal som to veľakrát a takisto ma moji
rovesníci poslali preč, hľadať inde.
