15. apríla 2020 o 14:18
#2679
Anonym
Majka, rovesnícky poradca:
Ahoj Šárka, Tento stav veľa z nás už zažilo. Je to prechodné obdobie
ktoré netrvá chvíľu. Keď chceš aby toto obdobie zmizlo čo
najrýchlejšie, musíš si nájsť aktivitu ktorá ťa baví. Môže to byť
kreslenie, počúvanie hudby, robiť v záhrade, čítať knihy, chodiť na
prechádzky alebo si zavolať s kamarátmi. Proste najaka aktivita co ta bude
napĺňať, ktorej sa budeš venovať a nebudeš myslieť na to že ti niečo
chýba. Dúfam že ti bude lepšie, držíme palce. Ahoj.
