27. apríla 2020 o 18:37
#2710
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Min, rozumiem, že to pre teba nie je ľahká situácia. Súhlasím
s Nikou, mala by si sa o tom porozprávať najskôr s mamkou a možno aj
s nejakým tvojim príbuzným, ktorý má blízko k tebe a mamke. Mozno má
len zle obdobie, každý ho niekedy má, no určite by si jej mala povedať to,
ako sa cítiš. Držím palce
