#2710

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Min, rozumiem, že to pre teba nie je ľahká situácia. Súhlasím
    s Nikou, mala by si sa o tom porozprávať najskôr s mamkou a možno aj
    s nejakým tvojim príbuzným, ktorý má blízko k tebe a mamke. Mozno má
    len zle obdobie, každý ho niekedy má, no určite by si jej mala povedať to,
    ako sa cítiš. Držím palce