14. mája 2020 o 14:28
#2735
Anonym
Nika:
Ahoj Blueberry. Áno, pocit osamelosti už veľa z nás zažilo. Je úplne
normálne sa tak raz za čas cítiť. Čo sa týka toho, že ti viac záleží
na tom, ako sa cítia ostatní než na tom, ako sa cítiš ty – je veľmi
pekné, že sa staráš o druhých, ale nezaškodí trochu myslieť aj na seba.
Dopraj si niečo príjemné, napr. horúci kúpeľ, masáž, fyzickú aktivitu,
ktorá ťa baví… Napíš si na papier nejaké pozitívne formulky, napr.:
„Som dobrá taká, aká som.“ „Zaslúžim si lásku a prijatie.“ a pod.
Prečítaj si ich vždy, keď sa budeš cítiť zle. Verím, že sa to čoskoro
zlepší a budeš sa mať dobre. Držím ti palce.
