16. mája 2020 o 12:30
#2740
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, chápem, že to pre teba veľa znamená a trápi ťa to. Skús sa
o tom s rodičmi porozprávať, skús im vysvetliť ako to vidíš ty, povedz
im, že je to pre teba dôležité. Určite ti tvoji rodičia nechcú zle, len
sa o teba boja. Ak ti to nedovolia ani po rozhovore, tak rozhodne nebuď
smutná. Príležitostí bude ešte veľa a o rok ti to možno dovolia. Zatiaľ
by ste mohli vymyslieť nejaký kompromis, s ktorým by si bola spokojná ty,
tvoj priateľ a aj tvoji rodičia. Mohlo by ísť o nejaký kratší výlet
niekde bližšie alebo niečo podobné. Dúfam, že sa to podarí a
držím prsty.
