#2740

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, chápem, že to pre teba veľa znamená a trápi ťa to. Skús sa
    o tom s rodičmi porozprávať, skús im vysvetliť ako to vidíš ty, povedz
    im, že je to pre teba dôležité. Určite ti tvoji rodičia nechcú zle, len
    sa o teba boja. Ak ti to nedovolia ani po rozhovore, tak rozhodne nebuď
    smutná. Príležitostí bude ešte veľa a o rok ti to možno dovolia. Zatiaľ
    by ste mohli vymyslieť nejaký kompromis, s ktorým by si bola spokojná ty,
    tvoj priateľ a aj tvoji rodičia. Mohlo by ísť o nejaký kratší výlet
    niekde bližšie alebo niečo podobné. Dúfam, že sa to podarí a
    držím prsty.