#2741

Anonym

    Nika:

    Ahoj, chápem, že je to pre teba dôležité. Najdôležitejšie je podľa
    mňa otvorene komunikovať. Skús rodičov presvedčiť, že už nie si dieťa,
    veď máš už 17 a je to pre teba veľmi dôležité. Nekrič, neodúvaj sa,
    neurážaj rodičov. Snaž sa ich presvedčiť a trvaj na svojom, ale pokojne a
    slušne. Ak ťa rodičia predsa len nepustia, pamätaj, že príležitostí bude
    ešte dosť a majú na to určite svoje dôvody. Prajem ti veľa šťastia.