16. mája 2020 o 14:00
#2748
Anonym
Nika:
Ahoj Lucka. Nemyslím si, že skateboard by bol len pre chlapcov. To, či si
ho kúpiš, je tvoja osobná voľba. Ak si chceš kúpiť skateboard, kúp si
ho, a nehľaď na to, či je to „pre chlapcov“ alebo „pre dievčatá“.
Ak si skateboard nechceš kúpiť, nekupuj si ho. To, že nenosíš šaty,
nemaľuješ sa atď. vôbec neznamená, že si „chlapčenská“. Ani ja sa
veľmi nemaľujem, nenosím šaty atď. Ani ja som sa istý čas necítila taká
„dievčenská“. Viem, že ťa to trápi, ale skús to nebrať tak vážne.
Je to tvoja voľba. Prajem veľa šťastia.
