#2748

Anonym

    Nika:

    Ahoj Lucka. Nemyslím si, že skateboard by bol len pre chlapcov. To, či si
    ho kúpiš, je tvoja osobná voľba. Ak si chceš kúpiť skateboard, kúp si
    ho, a nehľaď na to, či je to „pre chlapcov“ alebo „pre dievčatá“.
    Ak si skateboard nechceš kúpiť, nekupuj si ho. To, že nenosíš šaty,
    nemaľuješ sa atď. vôbec neznamená, že si „chlapčenská“. Ani ja sa
    veľmi nemaľujem, nenosím šaty atď. Ani ja som sa istý čas necítila taká
    „dievčenská“. Viem, že ťa to trápi, ale skús to nebrať tak vážne.
    Je to tvoja voľba. Prajem veľa šťastia.