#2774

Anonym

    Stellan:

    Lola, veľmi oceňujem, že si si priznala, že máš ťažkosti. Nechcem ťa
    strašiť, ale bohužiaľ, pre mňa bolo ťažké nájsť u nás odborníka,
    ktorý ma vypočuje a nezľahčuje moje problémy. Ja som takého hľadal dlho,
    kým som našiel. Musel som so svojimi problémami vydržať sám, čo nebolo
    dobré. Ani presviedčanie ľudí o mojom probléme nemalo účinok. Tým ťa
    nechcem odradiť, verím, že máš silu a vytrvalosť, nájdeš správneho
    človeka a bude ti lepšie. Dobrý štart na hľadanie terapeuta je fb skupina
    Hľadám psychológa / psychoterapeuta. Aj linka dôvery je fajn. Zo všetkého
    sa dá dostať – to mi hovorí terapeut. Držím ti palce.