6. júna 2020 o 11:52
#2774
Anonym
Stellan:
Lola, veľmi oceňujem, že si si priznala, že máš ťažkosti. Nechcem ťa
strašiť, ale bohužiaľ, pre mňa bolo ťažké nájsť u nás odborníka,
ktorý ma vypočuje a nezľahčuje moje problémy. Ja som takého hľadal dlho,
kým som našiel. Musel som so svojimi problémami vydržať sám, čo nebolo
dobré. Ani presviedčanie ľudí o mojom probléme nemalo účinok. Tým ťa
nechcem odradiť, verím, že máš silu a vytrvalosť, nájdeš správneho
človeka a bude ti lepšie. Dobrý štart na hľadanie terapeuta je fb skupina
Hľadám psychológa / psychoterapeuta. Aj linka dôvery je fajn. Zo všetkého
sa dá dostať – to mi hovorí terapeut. Držím ti palce.
