7. júna 2020 o 19:25
#2778
Anonym
Nika:
Ahoj milá Aďka, chápem, že si z toho smutná. Tvoji kamaráti toho
možno majú veľa v škole, alebo majú iné dôvody, pre ktoré ťa nevolajú
von. Môžeš si to s nimi vyjasniť a priamo sa ich spýtať, ako to medzi
vami je. Alebo si môžeš nájsť niekoho iného. Prajem ti veľa šťastia a
dúfam, že nakoniec sa to medzi vami ujasní a vysvetlí.
