#2778

Anonym

    Nika:

    Ahoj milá Aďka, chápem, že si z toho smutná. Tvoji kamaráti toho
    možno majú veľa v škole, alebo majú iné dôvody, pre ktoré ťa nevolajú
    von. Môžeš si to s nimi vyjasniť a priamo sa ich spýtať, ako to medzi
    vami je. Alebo si môžeš nájsť niekoho iného. Prajem ti veľa šťastia a
    dúfam, že nakoniec sa to medzi vami ujasní a vysvetlí.