#2790

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Lisa, chápem, že ťa tvoje situácia trápi a je mi ľúto,
    že reakcia tvojej mamy bola práve takáto. Podľa mňa to je niečo,
    s čím sa dá pracovať a zbaviť sa toho. Skús sa obrátiť na
    nejakého dospelého, ktorému dôveruješ a vieš, že ťa pochopí.
    Psychológ by ti mohol pomôcť tento problém odstrániť, a preto ak
    máte v škole školského psychológa, tak sa môžeš skúsiť
    obrátiť naňho. Dúfam, že sa ti podarí tvoju situáciu vyriešiť.
    Držím prsty.