14. júna 2020 o 6:26
#2790
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Lisa, chápem, že ťa tvoje situácia trápi a je mi ľúto,
že reakcia tvojej mamy bola práve takáto. Podľa mňa to je niečo,
s čím sa dá pracovať a zbaviť sa toho. Skús sa obrátiť na
nejakého dospelého, ktorému dôveruješ a vieš, že ťa pochopí.
Psychológ by ti mohol pomôcť tento problém odstrániť, a preto ak
máte v škole školského psychológa, tak sa môžeš skúsiť
obrátiť naňho. Dúfam, že sa ti podarí tvoju situáciu vyriešiť.
Držím prsty.
