#2797

Anonym

    Lilix:

    Ďakujem za odpoveď. Stalo sa to dávno a preto sa bojíme, že mi nikto
    nebude veriť, budú mi hovoriť, prečo som to nepovedala skôr a podobne.
    Tiež vôbec neviem, ako im to mám povedať, keďže je to pre mňa veľké
    poníženie a vždy keď o tom čo i len píšem, tak sa rozplačem. A tiež
    ďalšia vec je, že ja si vôbec nepamätám ako vyzeral, môj mozog to nejako
    vytesnil a tým pádom ani na políciu ísť nemôžem, lebo im ho nemôžem
    popísať.