#2840

Anonym

    Nika:

    Ahoj, mrzí ma, čo sa ti stalo. Bohužiaľ sa takéto situácie niekedy
    stávajú. Skús sa venovať veciam, ktoré ťa bavia, tráviť čas s ľuďmi,
    ktorých máš najradšej. Chápem, že ťa to trápi a že to bolí, ale je to
    len dočasné, čo bolí, to prebolí. Aj keď to znie ako úplne najväčšie
    klišé, pomôže čas. Prajem ti veľa šťastia, aby sa zahojilo tvoje
    zlomené srdiečko a aby si bola opäť šťastná.