17. júla 2020 o 9:48
#2840
Anonym
Nika:
Ahoj, mrzí ma, čo sa ti stalo. Bohužiaľ sa takéto situácie niekedy
stávajú. Skús sa venovať veciam, ktoré ťa bavia, tráviť čas s ľuďmi,
ktorých máš najradšej. Chápem, že ťa to trápi a že to bolí, ale je to
len dočasné, čo bolí, to prebolí. Aj keď to znie ako úplne najväčšie
klišé, pomôže čas. Prajem ti veľa šťastia, aby sa zahojilo tvoje
zlomené srdiečko a aby si bola opäť šťastná.
