#2918

Anonym

    Nika:

    Ahoj Bianka, úplne rozumiem tvojim obavám. Uisťujem ťa však, že
    gynekologického vyšetrenia sa naozaj nemusíš báť. Pravdepodobne sa ťa
    bude pýtať na to, či si už mala pohlavný styk, na tvoj menštruačný
    cyklus atď. Ďalší priebeh vyšetrenia ti bohužiaľ takto presne neviem
    povedať, závisí to od viacerých vecí. Úplne nahá pravdepodobne nebudeš,
    no tiež ti to neviem povedať s istotou. Čo ti však s istotou viem povedať
    je, že gynekologické vyšetrenie nebolí a nezvykne trvať veľmi dlho. Skôr
    či neskôr to čaká každé dievča. Držím ti palce.