11. septembra 2020 o 19:37
#2918
Anonym
Nika:
Ahoj Bianka, úplne rozumiem tvojim obavám. Uisťujem ťa však, že
gynekologického vyšetrenia sa naozaj nemusíš báť. Pravdepodobne sa ťa
bude pýtať na to, či si už mala pohlavný styk, na tvoj menštruačný
cyklus atď. Ďalší priebeh vyšetrenia ti bohužiaľ takto presne neviem
povedať, závisí to od viacerých vecí. Úplne nahá pravdepodobne nebudeš,
no tiež ti to neviem povedať s istotou. Čo ti však s istotou viem povedať
je, že gynekologické vyšetrenie nebolí a nezvykne trvať veľmi dlho. Skôr
či neskôr to čaká každé dievča. Držím ti palce.
