#2921

Anonym

    Neznámy poradca:

    ja viem,dakujem za odpovede 🙂 ja sa len niekedy dost bojim ale vztah
    s babou by som nechcela chcela by som chlapca aj sa mi pacia chlapci. len sa
    niekedy citim tak neisto lebo som ten vztah este nemala a bojim sa toho a taaak.
    a potom rozmyslam,ze co ak toto a co ak tamto. viem,ze by som nemala mysliet na
    taketo hovadiny. Ja som raz bola zalubena ked som mala 14 dost velmi,ze som aj
    kvoli tomu chalanovi plakala a tak a odvtedy sa tak troska bojim co sa tyka
    citov. Hej no,okolo mna ma kazdy vztahy a podobne a dost casto sa citim taka
    „sama“ ze aj ja niekoho velmi chcem ale potom sa bojim a tak.Moja mama mi
    vzdy hovori,ze nech sa nebojim,ze nie som inak orientovana ani nic a ze je
    v pohode,ze sa bojim lebo som este nic nezazila a ze sa nemam bat lebo aj ja si
    najdem raz chlapca a podobne. A to ma vzdy potom tak upokoji.Neviem preco sa
    takto nicim myslienkami. Asi som divná