Anonym
Neznámy poradca:
ja viem,dakujem za odpovede 🙂 ja sa len niekedy dost bojim ale vztah
s babou by som nechcela chcela by som chlapca aj sa mi pacia chlapci. len sa
niekedy citim tak neisto lebo som ten vztah este nemala a bojim sa toho a taaak.
a potom rozmyslam,ze co ak toto a co ak tamto. viem,ze by som nemala mysliet na
taketo hovadiny. Ja som raz bola zalubena ked som mala 14 dost velmi,ze som aj
kvoli tomu chalanovi plakala a tak a odvtedy sa tak troska bojim co sa tyka
citov. Hej no,okolo mna ma kazdy vztahy a podobne a dost casto sa citim taka
„sama“ ze aj ja niekoho velmi chcem ale potom sa bojim a tak.Moja mama mi
vzdy hovori,ze nech sa nebojim,ze nie som inak orientovana ani nic a ze je
v pohode,ze sa bojim lebo som este nic nezazila a ze sa nemam bat lebo aj ja si
najdem raz chlapca a podobne. A to ma vzdy potom tak upokoji.Neviem preco sa
takto nicim myslienkami. Asi som divná
