21. októbra 2020 o 21:17
#2965
Anonym
Emma – rovesnícka poradňa:
Ahoj, som rada, že si sa rozhodla nám napísať, pretože o takýchto
problémoch by si sa určite mala s niekým porozprávať a nenechať si ich
len pre seba. Viem, že to môže byť veľmi, veľmi ťažké, otvoriť sa
niekomu o týchto veciach, no zvyčajne je najlepšie, keď máš podporu
svojich blízkych, lebo anorexia, a hlavne keď sa ti to stále vracia, je
vážna vec. Ak sa chceš o tomto probléme porozprávať s odborníkmi,
pokojne napíš na chat Linky. Radi sa ti pokúsia pomôcť. Držím silno
palce, aby si sa z toho dostala.
