#3024

Anonym

    Slniečko:

    Ahoj. Určite je to nepríjemná situácia, zažila som podobné ale jedine
    čo potrebuje je to, že sa bude mať o koho oprieť. Skús sa s ňou
    porozprávať o tom, prečo to vlastne robí a povedať jej, že svet nie je
    tak čierny akým ho vidí ona a s tým jej určite pomôže psychológ. Ona si
    uvedomí časom, že to je hlúposť a žiť na svete je to najkrajšie čo
    môže existovať. Držím ti palce. ??