15. novembra 2020 o 17:54
#3024
Anonym
Slniečko:
Ahoj. Určite je to nepríjemná situácia, zažila som podobné ale jedine
čo potrebuje je to, že sa bude mať o koho oprieť. Skús sa s ňou
porozprávať o tom, prečo to vlastne robí a povedať jej, že svet nie je
tak čierny akým ho vidí ona a s tým jej určite pomôže psychológ. Ona si
uvedomí časom, že to je hlúposť a žiť na svete je to najkrajšie čo
môže existovať. Držím ti palce. ??
