#3083

Anonym

    Dominik:

    Vyživam sa v cvičenim ak ta bavi chodiť von a snažiť sa váhu davať
    dola rob hlavne cviky na cardio behať netreba sa prekonavať stači tak ako
    vladzeš alebo napr aj udieranie do mechu a tak pritom sa a zadichcis a vypotiš
    alebo rob aeight cutting to robia mma zapasnici aby dali dohodnutu vahu pojdes
    sa okupat v horucej vode alebo sa snazit robit aktivytu kde sa potis to davas
    pritom vodu z tela preca a, tvoja vaha klesne prudko