#3120

Anonym

    Anonymná:

    Ahoj, je mi veľmi ľúto, čo musíš zažívať už od detstva. Neviem si
    predstaviť, aké strašné pre teba musí byť zažívať niečo také. Som
    veľmi rada, že si nám napísala. Si veľmi statočná. To, čo robí tvoja
    mama, absolútne nie je v poriadku a nemá právo ti takto ubližovať. Nič
    z toho nie je tvoja chyba. Najlepšie by bolo, keby si sa o tom s niekým
    porozprávala. Nebudeš to dusiť v sebe a ten človek ti môže pomôcť.
    Môžeš aj zavolať na Linku detskej dôvery, prípadne napísať do chatu
    alebo na email. Obdivujem ťa a veľmi ti držím palce. Si úžasné dievča,
    ktoré je hodné lásky.