#3161

Anonym

    Ruža:

    No, ja nosím teraz tie „športové“… Také tie klasické napr.
    z Lidla, tie pre dievčatá. To ja taký kus látky čo sa hrá na
    podprsenku… Inak ďakujem pekne za rady. Prsia mám už celkom veľké, takže
    neviem čo mám robiť?