Ruža:
No, ja nosím teraz tie „športové“… Také tie klasické napr. z Lidla, tie pre dievčatá. To ja taký kus látky čo sa hrá na podprsenku… Inak ďakujem pekne za rady. Prsia mám už celkom veľké, takže neviem čo mám robiť?