#3168

Anonym

    Neznáma:

    Ahoj Vaness, v nohavičkách spím len počas menštruácie alebo keď mám
    nejaký problém… V podprsenke nespím, tvoje prsia si potrebujú oddýchnuť
    po celodennom nosení v podprsenke. 🙂