#3182

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Patrícia, rozumiem, že sa bojíš a určite by som sa o svojich
    pocitoch porozprávala s rodičmi. Možno by si sa dokázala s niekým
    vymeniť a spať na izbe s nejakým dievčaťom alebo mať samostatnú izbu. Ak
    by to nešlo, určite by som napísala do hotela a požiadala aspoň
    o oddelené postele, čo by z ich strany nemal byť problém poskytnúť. Ak
    chceš, môžeš nám potom napísať, ako to dopadlo. Držím palce.