8. februára 2021 o 18:23
#3182
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Patrícia, rozumiem, že sa bojíš a určite by som sa o svojich
pocitoch porozprávala s rodičmi. Možno by si sa dokázala s niekým
vymeniť a spať na izbe s nejakým dievčaťom alebo mať samostatnú izbu. Ak
by to nešlo, určite by som napísala do hotela a požiadala aspoň
o oddelené postele, čo by z ich strany nemal byť problém poskytnúť. Ak
chceš, môžeš nám potom napísať, ako to dopadlo. Držím palce.
