#3238

Anonym

    Lea – rovesnicka poradkyňa:

    Ahoj Janka, chápem že niekedy keď majú ostatní ľudia
    nepríjemné narážky na tvoju osobu je ťažšie akceptovať to. Na
    tvojom mieste by som skúsila to brať trochu s nadhľadom a nereagovať
    hneď ako niekto niečo také povie, keďže to nemuselo byť vobec
    myslené tak, ako to vyznelo. Dúfam, že sa ti to podarí a
    držím palce.